Baw się dobrze.
Możesz dołączyć do dowolnej grupy
w dowolnym momencie.

Wybierz zaj
ęcia dla siebie i zapisz się pod numerem 697 099 955
Mo
żesz też zapisać się online.

TRAMPOLINY

 

Jumping Fitness jest 3 razy szybszy niż jogging. Podczas godzinnego treningu spalasz 1000 kcal.

 

Dzięki temu, że dobrze się bawisz, możesz więcej.

 

grafik zajęć


JUMPING PARTY (55 min)
- trening na trampolinach dla osób nastawionych na super zabaw
ę. Mniejsza ilość "mocnych jumpów", krótsze utwory. Bawimy się przy największych przebojach. Często robimy wydarzenia tematyczne, dzięki czemu treningi nigdy się nie nudzą. Zaglądaj na nasz fanpage do sekcji "wydarzenia", żeby dowiedzieć się co szykujemy w najbliższym czasie!
JUMPING FROG (55 min) - nasza specjalność i bomba endorfin. Pełen zabawy i dobrego humoru, energetyczny program treningowy z wykorzystaniem trampolin. Podczas jednych zajęć na trampolinach wyskaczesz nawet 1000 kcal. Wzmocnisz brzuch, znacząco poprawisz kondycję i schudniesz. Doskonała zabawa i efektywny trening w jednym. Dzięki temu podczas treningu przestajesz myśleć o tym, że ćwiczysz.
JUMPING FROG EXTREME (55 min) - całkowicie nowy na polskim gruncie i jedynyw Toruniu wzmacniający program treningowy z wykorzystaniem trampolin, piłek, ciężarków i różnorodnego sprzętu. Jeszcze więcej zabawy i różnorodności - doskonałe uzupełnienie pozostałych zajęć na trampolinach. Jeśli zależy Ci na delikatnie zarysowanych mięśniach brzucha, ramion , pleów - warto zwrócić uwagę na te zajęcia.

skontaktuj si
ę
zacznij przygodę z jumpingiem
lub stwórz z nami co
ś super!
tel: 697 099 955
wynajem trampolin/wspó
łpraca: ladiespowerplate@gmail.com


FITWAY 2019