Wejdź do świata Jumpingu
i poznaj nas bliżej.

Jesteśmy prekursorami Jumpingu w Polsce i w Toruniu.

Fitway
to jedyny klub tylko dla kobiet w naszej części miasta.

FITWAY

 

Wejdź do świata Jumping Fitness.

Skuteczny trening i dobra zabawa?

Teraz to możliwe!

 

 ponad 30 trampolin
Nasze trampoliny spełniają restrykcyjne normy USA, UE i Polskie. Miejsc jest pod dostatkiem, możesz rezerwować trampoliny dla większej ilości osób.


#1 w Polsce i w Toruniu
FITWAY to pierwszy Jumping w Toruniu. Jesteśmy prekursorami Jumping Fitness w naszym mieście - działamy od 2014 roku.


maratony
Organizujemy kilkugodzinne maratony nawet na 50 trampolinach, z naszym znakiem rozponawczym- muzyką na żywo.


jumping party
W ramach zajęć Jumping Party organizujemy treningi tematyczne- przy muzyce z lat 90, 80, remiksach utworów reggae i wiele innych.
lidia rabiej

Cześć! Jestem Lidia Rabiej. Zapraszam Cię do grona moich podopiecznych, które nazywam moimi "Żabkami". Będziesz ćwiczyła i pracowała nad sobą a a ja będę trzymała kciuki za Twoje sukcesy na Twojej nowej drodze.

Widzimy si
ę na zajęciach w największej "jumpingowni" w Toruniu!

fitness torun

 

NIEKTÓRE ZALETY TRENINGU NA TRAMPOLINACH

 

Jumping Fitness jest 3 razy szybszy niż jogging. Podczas godzinnego treningu spalasz 1000 kcal.

 

Dzięki temu, że dobrze się bawisz, możesz więcej.

 

Zajęcia na trampolinach wzmacniają serce, pobudzają układ immunologiczny, usprawniają krążenie limfy w organizmie i tym samym poprawiają metabolizm, poprawiają pracę mózgu, dotleniają organizm i spowalniają procesy starzenia skóry.

 

 

fitness torun

 

INTENSYWNA REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

• 1000 KCAL SPALONYCH PODCZAS JEDNEGO TRENINGU

• PIĘKNY BRZUCH, POŚLADKI, UDA

• WZMOCNIENIE MIĘŚNI RAMION, KLATKI PIERSIOWEJ, KRĘGOSŁUPA, MIĘŚNI GŁĘBOKICH, WIĘZADEŁ RZEPKI, KRZYŻOWYCH I ŚCIĘGIEN

• WZROST POZIOMU ENDORFIN

• OSZCZĘDNOŚĆ STAWÓW

• REDUKCJA CELLULITU

• MOCNE SERCE

• OBNIŻENIE CIŚNIENIA KRWI I POZIOMU CHOLESTEROLU

 

 

fitness torun
fitness torun
fitness torun

Kim jest Lidia Rabiej? Czy macie miejsca?


Lidia Rabiej to prekursorka Jumpingu w Polsce i jedna z najbardziej rozpoznawalnych trenerek Jumpingu. Od ponad 15 lat prowadzi różnorodne zajęcia fitness, szkoli, inspiruje do zdrowego trybu życia.

Jak do Was dołączyć?


Bardzo łatwo i tradycyjnie!

Wystarczy zapisa
ć się na zajęcia i opłacić karnet przed pierwszym treningiem.

Je
śli chcesz napisać online - kliknij zielony przycisk "dołącz" na górze naszej strony. Jeśli chcesz zapisać się drogą telefoniczną - zadzwoń pod numer: 697 099 955.

Które zajęcia wybrać? Czy dam sobie radę?


Nasze układy i sposób prowadzenia zajęć są zaprojektowane w sposób odpowiedni dla osób początkujących. Nie dzielimy grup na początkujące i zaawansowane. Możesz wybrać dowolne zajęcia z naszego grafiku.

Po pierwsze: nie bój si
ę. Nawet zaawansowane "Żabki" czasem przystają na trampolinie. Po drugie: nie poddawaj się. Na przyzwyczajenie ciała do ruchu czasem trzeba czasu.

Co to jest Jumping?


Jumping to profesonalny i międzynarodowy program fiitness - zajęcia fitness, prowadzone przez certyfikowanych trenerów na całym świecie. Podczas jednej godziny zajęć możesz spalić nawet 1000 kcal. To 3 razy więcej niż podczas godziny joggingu, z mniejszym obciążeniem stawów. Lista benefitów i pozytywnego wpływu na organizm jest długa - od utraty wagi i poprawy kondycji po podwyższenie odporności organizmu. Ćwiczenia na trampolinie wykorzystuje nawet NASA.

Dlaczego ćwiczyć u Was?


Bo u nas jest super ;).
1. Wybierasz spośród dużej ilości zajęć na trampolinach. 2. Jako jedyni mamy kilka programów: Jumping, polski Jumping Frog i Jumping Frog Extreme. 3. Prowadzimy też zajęcia Jumping Party, podczas których często zmieniamy muzykę (skaczemy np. w stylu lat 80-tych). 4. U nas masz najwieksze i według wielu instruktorów - najlepsze trampoliny.  5. Możesz brać udział w największych wydarzeniach jumpingowych w mieście!
nasza historia
Jumping® Fitness i Jumping Frog to oryginalne programy fitness na trampolinach. Ćwicząc z nami, możesz być pewna swojego bezpieczeństwa.

Zaj
ęcia na trampolinach wprowadziliśmy w Toruniu jako pierwsi, w 2014 roku w naszym Centrum Jumpingu. Lidia wypatrzyła zajęcia na trampolinach w Portugalii i Czechach i od razu się zakochała. W 2016 roku jako jedni z pierwszych w Polsce zorganizowaliśmy maraton na trampolinach.

Teraz mamy ju
ż za sobą 10 maratonów z muzyką na żywo (nasza autorska koncepcja), w tym maraton JUMPING FIESTA na 50 trampolin.skontaktuj si
ę
zacznij przygodę z jumpingiem
lub stwórz z nami co
ś super!
tel: 697 099 955
wynajem trampolin/wspó
łpraca: ladiespowerplate@gmail.com


FITWAY 2019